T: +48 500 030 202

Klimatyzacja

Duszno w Sosnowcu? Sprawdź nas!

Oferta projektowanie klimatyzacji przemysłowych i domowych

Jeżeli mówimy o odpowiednim dostosowaniu i kontrolowaniu parametrów (wilgoci, temperatury, czystości) powietrza wtedy mówimy o procesie klimatyzacji. Taki system uwalnia powietrza od zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów i zapewnia komfort cieplny w całym pomieszczeniu. Dostosowany jest do potrzeb wszystkich ludzi, przynosi ulgę alergikom i starszym osobom, chłodzi powietrze w upalne, letnie dni. Co ciekawe klimatyzator nie służy tylko i wyłącznie do chłodzenia. Może również pełnić funkcję ogrzewania. Wyróżniamy kilka rodzajów klimatyzatorów, takich jak: klimatyzatory okienne, klimatyzatory typu Split i Multi Split. W przypadku klimatyzatorów typu Split i Multi Split gdzie mamy do czynienia z dwoma jednostkami: wewnętrzną oraz wewnętrzną, to warto dobrze przemyśleć usytuowanie jednostki zewnętrznej klimatyzatora.

Możemy również zamontować centrale wentylacyjne oraz zaoferować klimatyzator przenośny. Klimatyzatory przenośne, czyli tak zwane monobloki mają jedną podstawową zaletę: można ich używać niemal natychmiast w każdym pomieszczeniu bez konieczności skomplikowanego montażu. Nasza oferta instalacji klimatyzacji obejmuje Sosnowiec oraz całe województwo śląskie.

Kontakt

Jeśli chcieli by Pańswo otrzymać ofertę lub dowiedzieć się większej liczby szczegółów to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Sosnowiec

Sosnowiec jest największym miastem w Zagłębiu Dąbrowskim, a trzecim na Górnym Śląsku. W odległości 10 kilometrów od centrum miasta przebiega autostrada A4. W mieście warto obejrzeć Zamek Sielecki, który kiedyś służył jako siedziba średniowiecznych rycerzy. Jego dynamiczny rozwój zaczął się już w wieku XIX, kiedy w okolicach odkryto wielkie złoża minerałów. Dzisiaj jest jednym z głównych ośrodków gospodarczych w kraju. W strukturze miejskiej gospodarki dominują małe i średnie przedsiębiorstwa.